بازار دریا، درگهان، مجتمع تجاری دریا درگهان، قشم، مجتمع دریا، سفرنامه قشم، خرید ارزان، پوشاک ارزان، لوازم خانگی ارزان، جزیره قشم، رستوران درگهان، کافی شاپ درگهان، هتل دریا درگهان
مجتمع تجاری دریا، بازار دریا، درگهان، عکس مجتمع ‏‏بازار دریا بزرگترین مرکز خرید جزیره قشم در شهر درگهان با 1534 فروشگاه ، مغازه و واحد صنفی

مجتمع تجاری دریا در زمینی حدودا به وسعت 25000 متر مربع و زیر بنای کلی 50.000 متر مربع در شهر درگهان ، جزیره قشم ساخته شده است.

مجتمع تجاری دریا درگهان در دو طبقه مشتمل بر 1534 واحد و غرفه تجاری است که 782 آن در طبقه همکف و 752 واحد در طبقه اول قرار دارند.
در فروشگاه های مجتمع دریا کالاهای عمدتا خارجی زیر را می توانید بصورت عمده و تکی خریداری کنید: پوشاک مردانه، زنانه و بچه گانه، انواع کیف و کفش، لوازم آرایشی و بهداشتی، لوازم برقی و لوازم منزل و … .
در طبقه ی دوم این مجموعه ی بزرگ یک رستوران وجود دارد که در آن انواع غذاهای دریایی پخت و پز می شود که پس از خرید و گشت و گذار در مجتمع، می توانید به همراه خانواده و یا دوستان خود به آنجا رفته و طعم لذیذ غذاهای دریایی و بومی جزیره ی قشم را بچشید.
هتل سه ستاره سینگو در دل مجتمع تجاری دریا درگهان واقع شده است و با ۶۵ اتاقی که دارد، امکانات رفاهی خوبی را برای گردشگران و توریستان فراهم آورده است.
بازار دریا درگهان تنها حدود ۲۰ دقیقه با جزیره ی قشم فاصله دارد بنابراین بهترین راه دستیابی به این مرکز خرید، استفاده از تاکسی ها می باشد.

جهت رزرو فضاها و تابلو های تبلیغاتی در بازار دریا و همچنین ارائه پیشنهادات و انتقادات، می توانید از وب اپلیکیشن مجتمع دریا نیز استفاده کنید

عیسی تارتار

رئیس هیات امناء

علی حاجی پور

نائب رئیس هیات امناء

یونس زارعی رمچاهی

عضو هیات امناء

عبدالنور یکتاپور

عضو هیات امناء

عبدالله محمدی

عضو هیات امناء

محسن تورنگ

بازرس هیات امناء

محمد توانا

مدیر مجتمع تجاری دریا